Standardy ochrony małoletnich

Polityka Ochrony Dzieci przed Krzywdzeniem w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach

Zasady bezpiecznej rekrutacji pracowników/wolontariuszy
w Przedszkolu Miejskim nr 22 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach.

Zasady bezpiecznej rekrutacji pracowników/wolontariuszy w Szkole Podstawowej nr 14 w Gliwicach

Zasady bezpiecznych relacji pracowników z dziećmi

Zasady bezpiecznych relacji pracowników z uczniami
w Szkole Podstawowej nr 14 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach.

Procedury podejmowania interwencji w sytuacji podejrzenia krzywdzenia lub posiadania informacji o krzywdzeniu małoletniego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach.

Zasady ochrony wizerunku i danych osobowych dzieci w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 Gliwicach.

Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu i mediów elektronicznych
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach.