Dzień Życzliwości w klasach 1-3

Słowo życzliwe nic nie kosztuje, a jest najpiękniejszym podarkiem i odmładza człowieka.

#LaboratoriumPrzyszłości

Dziś w klasach 1 – 3 odbyło się podsumowanie Plebiscytu Życzliwości. Każda klasa wybrała jedną osobę, która wyróżnia się wysokim poziomem kultury osobistej, chęcią pomocy innym. Każdy z nich otrzymał medal życzliwości i serduszko z wypisanymi biletami. Medale zostały wydrukowane na drukarce 3D, którą szkoła otrzymała w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

Oto wyróżnione osoby: Aleksandra Zięzio 1a, Aleksander Kaleta 1b, Bianka Trojanowska 1c, Kamila Kowal 1d, Michał Szpakowski 1e, Jakub Kiełpiński 2as, Magdalena Bajek 2b, Helena Kaszewska 2c, Hanna Zalewska 2d, Karol Mazurek 2e, Roksana Wojtukiewicz 3a, Jan Stasiak 3b, Zuzanna Kowal 3c, Emilia Gryńko 3d. Gratulujemy zwycięzcom.
Kilka słów przygotowali dla uczniów klas 1 – 3 przedstawiciele klasy 1a i 2b.