Zielona Pracownia 2024

Wielki sukces – wygrana Zielona Pracownia 2024 „Przylądek Zielonej Nadziei na Śląsku”

🍀 Dnia 13.06.2024r w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomu za Konkurs „Zielona Pracownia 2024” organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach .

🌿 Nagrodę odbierali przedstawiciele władz Miasta Gliwice – Pani Katarzyna Ujma-Wąsowicz oraz przedstawiciele szkoły. Autorkami zwycięskiego projektu ekologicznego są mgr Małgorzata Szymkiewicz – nauczyciel chemii oraz mgr Aleksandra Kosok – nauczyciel biologii przy współpracy z Panią Dyrektor mgr Iwoną Pochopien.

Dzięki pieniężnej nagrodzie (60 tys. zł) w naszej szkole powstanie nowoczesna i atrakcyjna pracownia.